EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adana’nın yeni yaşam alanı: Ova Kıyıboyu

Adana merkez Seyhan’da hayata geçirilen Ova Kıyıboyu projesinde fiyat listesi açıklandı.

Adana’nın Seyhan ilçesinde Kıyıboyu caddesinde sektöre kazandırılan Ova Kıyıboyu konut projesinde 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer alıyor.

Ova Proje güvencesiyle Adana’nın Seyhan ilçesine bağlı Kayıboyu Caddesi’nde konumlandırılan Ova Kıyıboyu projesi 7 bin 360 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

4 blok ve 92 adet bağımsız birimden oluşan projede toplam 90 konut ve 2 adet işyeri yer alıyor. Projede bulunan 2+1 daireler 90 metrekare ile 95 metrekare, 3+1 daireler 142 metrekare, 4+1 daireler ise 149 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Ova Kıyıboyu konut projesinde fiyatlar; 2+1 daireler 245 bin TL ile 275 bin TL arasında, 3+1 daireler 340 bin TL ile 370 bin TL arasında değişirken, 4+1 daireler ise 410 bin TL’den başlıyor.

Banka kredisi ile konut sahi,bi olmaya uygun olarak geliştirilen Adana projesinde özel ödeme kolaylıkları da yer alıyor. Teslimlerin ise Ağustos 2018’de gerçekleştirilmesi planlanan Ova Kıyıboyu konut projesinde çok geniş sosyal imkanlar yer alıyor.

Adeta yepyeni bir yaşam alanı sunan projenin sosyal olanakları arasında lounge, kafe, sinema odası, playstation odası, karaoke odası, açık hava sineması, yme havuzu, çocuk yüzme havuzu, spor salonu, sauna, pilates odası, toplantı odası, kütüphane, business corner, genç köşesi, çocuk parkı, barbekü alanı, kapalı çocuk oyun alanı, mn, futbol sahası, basketbol sahası yer alıyor.