EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adana’nın yeni projesi: Tümer Concept

Tümer İnşaat kalitesiyle Anada’nın Çukurova lokasyonunda hayata geçirilen Tümer concept projesinde 4+1 daireler 600 bin TL’den başlıyor.

Adana’nın merkezi lokasyonlarından Çukurova’da hayata geçirilen Tümer Concept projesinde yer alan 4+1 tipindeki dairelerin fiyatları 600 bin TL’Den başlangıç gösteriyor.

Tamamı 4+! tipinde tasarlanmış projede toplam 48 konuta yer veriliyor. Projede yer alan dairelerin büyüklüleri ise 230 metrekare olarak tasarlandı.

12 kattan oluşan 2 blok şeklinde tasarlanan Tümer Concept Adana projesinde yer alan tüm daireler 4+1 tipinde ve 230 metrekare büyüklüğünde tasarlandı. Projede toplam 48 konut bulunuyor.

Adana Çukurova Bülent Ecevit Bulvarı’nda hayata geçirilen Tümer Concept projesi 4 bin metrekare alan üzerinde konumlandırıldı.

Peşin alımla ya da banka kredisi kullanarak konut sahibi olunabilen projede konut teslimleri hemen yapılıyor.

Akıllı ev sistemleriyle donatılmış olan projede; açık yüzme havuzu, güvenlik, otopark, çocuk yüzme havuzu, çocuklar için tasarlanmış oyun alanları, sauna, fitness merkezi, yürüyüş alanları, yeşil alanlar, alarm sitemleri, ebeveyn banyosu, ebeveyn giyinme odası, depo ve kiler gibi ek ayrıcalıklar da bulunuyor.