EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Adam Kule'den konut sahibi olmak isteyenlere son fırsat

DAP Yapı'nın Dragos'ta konumlandırdığı Adam Kule'de sınırlı sayıda konutun satışı sürüyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlere teslimden önce cazip fırsatlar sunuluyor.

Mimari formunu ve konseptini "insan"dan alan Adam Kule projesi teslim için gün sayıyor. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşacak Adam Kule'de teslim öncesi cazip fırsatlar sunuluyor. Özgün mimari yapısıyla fark yaratan projeden 10 bin TL peşinat, 88 aya varan vade, DAP Yapı Finansman ayrıcalığı ve kişiye özel ödeme seçenekleri ile kolayca konut sahibi olmak mümkün.

Konforlu bir yaşam ve karlı bir yatırım fırsatı sunuyor

Özel projeler geliştirmeye devam ettiklerini belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, "Anadolu Yakası’nın en özel yerleşim bölgelerinden olan Dragos’ta hayata geçirdiğimiz Adam Kule için daha önce geliştirdiğimiz projelerde olduğu gibi çok titiz davrandık. Dünyada eşi benzeri olmayan bir mimariye imza attık. İstanbul’a ve ülkemize anıt binalar, sembol eserler kazandırma devam ediyoruz.

DAP Yapı olarak insana ithaf ettiğimiz projemizde teslime yaklaştık. Adam Kule’de yaşayacak olanlar alışverişten eğlenceye, sağlıktan spora İstanbul’un en seçkin merkezlerinden Kadıköy ve Bağdat Caddesi’ne çok yakın olacaklar. Projemiz İstinaf Mahkemesi ve Maltepe Rekreasyon Projesine olan yakınlığıyla da talep görüyor. Adam Kule bulunduğu yer sebebiyle hem sosyal yaşam hem de yatırım anlamında birçok avantajı bir arada sunuyor. Yılın ilk günlerinde hazırladığımız kampanya ile müşterilerimize ve yatırımcılara teslimden önce bir fırsat daha sunuyor ve bu özel projeye davet ediyoruz" dedi.

Lokasyonu ve ayrıcalıklarıyla yatırımcının gözdesi oldu

Sadece mimarisiyle değil, sunduğu ayrıcalıklarla da ses getirecek Adam Kule'de açık yüzme havuzu, SPA ve fitness merkezi, kafe, yürüyüş parkuru ve peyzaj alanı yer alıyor. Projede ayrıca restoran, resepsiyon hizmetleri, asistan hizmetleri, limuzin ve araç kiralama servisi, özel organizasyon ve randevu sistemi, çok amaçlı kullanıma uygun toplantı salonları, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı, consierge hizmeti, teknik servis, merkezi pay ölçer, ısıtma-soğutma sistemi, elektronik kontrol sistemi ve 7/24 güvenlik de bulunuyor.

Adam Kule; marina, metro, hızlı tren, kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakınlığıyla ulaşım kolaylığı sunuyor. Maltepe, Kadıköy ve Bağdat Caddesi’nin hemen yanında bulunan Adam Kule’den, TEM Bağlantı Yolu, Sahil Yolu, E-5 Karayolu, Yüksek İstinaf Mahkemesi, Kartal Adliyesi, Maltepe Sahil Dolgu Alanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı gibi merkezi alanlara kolayca ulaşılıyor.