EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

"Adalara karşı bulutlara komşu" Siltaş Marina lansmana özel fiyatlarla satışta!

2+1’den 4+1’e kadar konut seçenekleri sunulan Siltaş Marina Pendik projesi lansman dönemine özel fiyatlarla satışa sunuldu.

Türkiye’nin en köklü inşaat firmalarından Siltaş Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının yenilenen ve değerlenen lokasyonlarından Pendik’te sektöre kazandırılan Siltaş Marina Pendik projesi lansman fiyatlarıyla satışa sunuldu.

Basın mensuplarına, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılan Siltaş Marina projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim fırsatı ve 60 aya kadar vade farksız taksit seçenekleri ile konut satın almak imkânı sağlanıyor. Fiyatların 525 bin TL’den başlangıç gösterdiği Siltaş Marina Pendik projesi 100 milyon TL yatırımla kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirildi.

Siltaş Marina Pendik’te 200 adet daire ve 4 adet de ticari ünite yer alıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konut seçeneklerine yer verilen projede fiyatlar ise 525 bin TL’den başlayıp 1 milyon 275 bin TL’ye kadar yükseliyor.

100 milyon TL yatırım değeri ile Pendik’te 8 bin metrekare alan üzerinde 20 katlı 2 blok şeklinde yükselen projede 2+1 daireler 80 metrekare ile 90 metrekare arasında, 3+1 daireler 125 metrekare ile 145 metrekare arasında ve son olarak 4+1 dairelerde 170 metrekare büyüklüğünde dizayn ediliyor.

SİLTAŞ MANİRA FİYAT LİSTESİ

  • 2+1 daireler 525 bin TL’den,

  • 3+1 daireler 895 bin TL’den,

  • 4+1 daireler ise 1 milyon 275 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Teslimlerin Mayıs 2020 tarihinde yapılması hedeflenen Siltaş Yapı Siltaş Marina Pendik projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim hakkı tanınıyor. Projeden 60 ay vade farksız taksitle konut satın alınabiliyor.

Siltaş Yapı 2020 yılına kadar 7 yılda yaptıkları kadar yatırım yapmayı ve Siltaş Marina dışında İstanbul Anadolu Yakasında iki yeni projenin daha startını vermeyi planlıyor. Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Siltaş Yapı daha önceden Pendik, Maltepe ve Kartal ilçelerinde konut ve ticari ünitelere imza attı.