EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Ada yaşamı Hayatpark Gökçeada ile başlıyor! 120 bin TL'den başlayan fiyatlarla

DK İnşaat tarafından Gökçeada’da konumlandırılan Hayatpark Gökçeada projesinde fiyatlar 120 bin TL ile 250 bin TL arasında değişiyor.

Türkiye’nin en büyük adası olarak bilinen Çanakkale iline bağlı Gökçeada’da doğanın ve huzurun ortasında DK İnşaat kalitesiyle konumlandırılan Hayatpark Gökçeada’da 1+1 ve 2+1 tipinde daire seçenekleri yer alıyor.

Huzur ve doğayla iç içe bir yaşam vaat eden Hayatpark Gökçeada projesinde fiyatlar 120 bin TL’den başlangıç gösteriyor. En yüksek fiyatlı konut ise 250 bin TL’den satışa sunuluyor. Tamamı 1+1, 2+1 ve 2+1 dublekslerden oluşan projede teslimlerin Mayıs 2019’da gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

7 blok ve 73 konuttan oluşan projedeki dairelerin büyüklükleri 50-95 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Ödeme planlarının belli olduğu projede ilk olarak yüzde 50 peşinat alınıyor. Geri kalan yüzde 50’lik kısım ise planlanan anahtar teslim tarihi Mayıs 2019’da yapılıyor.

Sakin, huzurlu ve doğayla iç içe lüks bir yaşam vaat eden Hayatpark Gökçeada projesinde sunulan çeşitli imkanlarla yaşam daha da keyifli bir hale getiriliyor. Projenin sosyal olanakları arasında yüzme havuzu, güneşlenmek için özel alanlar, geniş yürüyüş alanları, yeşil alanlar, sauna, fitness salonu, otopark hizmetleri, geniş güvenlik hizmetleri, çocuklar için özel tasarlanmış oyun alanları yer alıyor.