EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

Academic Life'ta fiyatlar 170 bin TL'den başlıyor

Seydanlar İnşaat, Körfez Center ve Kavun Unternehmensgruppe ortaklığı tarafından Kocaeli'nde yükselen Academic Life projesinde fiyatlar 170 bin TL'den başlıyor.

Kocaeli'nin merkezinde 15 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Academic Life projesi toplam iki etaptan meydana geliyor. İlk etabında 72 adet konutun bulunduğu projenin ikinci etabında 96 konuta yer veriliyor. Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan Academic Life'ta alanları 82 metrekare ile 160 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler yer alıyor.

Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen Academic Life projesinde 2+1 daireler 170 bin TL'den, 3+1 daireler ise 350 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Yüzde 80'i yeşil alanlara ayrılan Academic Life'ta tapu teslimleri hemen yapılıyor. Eğitim ve sağlık merkezlerine oldukça yakın bir konumda yükselen Academic Life'ta ev sahiplerine her ay bin TL'lik kira garantisi sunuluyor.

TEM yolu üzerinde olması sebebiyle yatırımcısına trafiksiz bir yaşam vadeden Academic Life hakkında ayrıntılı bilgiye www.academiclife.com.tr adresinden ya da 0262 505 00 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.