EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

A+ Live Ataşehir'de inşaat devam ediyor

Ataşehir'in en prestijli projelerinden biri olarak yükselen A+ Live Ataşehir, 2017'nin ikinci yarısında teslim edilecek. Projede yer alan ofislerin satışlarına başlandı.

Maksem Grup'un Ataşehir'de konumlandırdığı yeni projesi A+ Live Ataşehir, 7 Nisan Perşembe günü Çırağan Sarayı'nda düzenlenen lansmanla birlikte basın mensuplarına tanıtıldı. Toplamda 111 ofis ve 11 ticari üniteden oluşan A+ Live Ataşehir'de ofislerin metrekare birim fiyatları lansman dönemine özel 8 bin TL olarak belirlendi.

200 milyon TL'lik yatırımla yükseliyor

Lansmanda projeyle ilgili bilgi veren Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, “Ataşehir, İstanbul'un yeni iş ve finans merkezi oluyor. Bu anlamda bölgede 2 milyar doların üzerinde bir yatırımla planlı bir gelişme var. Biz de bu değerli bölgeye 200 milyon TL'lik yatırımla A+ Live Ataşehir projemizi kazandırıyoruz. Bölgenin yeni çehresine yakışacak, donatılarıyla da yeni finans merkezinin gelişiminde örnek teşkil edecek bir ofis projesine imza atıyoruz. Bu anlamda A+ Live Ataşehir projemizi geliştirirken, çalışanlarıyla birlikte yaşayacak bir ofis projesi oluşturduk. A+ Live Ataşehir'de çalışanların iş yaşamını daha kaliteli sürdürebilmeleri için farklı konseptlerde kafe ve restoranlar, ara katlarda ve teraslarda açık ve kapalı bahçeler, spor alanları ve fitness salonu oluşturduk.” dedi.

Gelecek yıla hazır

Alternatif ofis alanları sunulan projede ofislerin büyüklükleri 40 metrekare ile 366 metrekare arasında değişebiliyor. 28 farklı tipte ofisin yer aldığı projede ofisler kullanım amaçlarına bağlı olarak tek veya 6 parça olarak kullanılabiliyor.

Ferah mimari tasarımıyla dikkat çeken A+ Live Ataşehir'de ofislerin tavan yüksekliği 3,80, ticari ünitelerin tavan yüksekliği ise 5.50 metre olarak tasarlandı. İstanbul Finans Merkezi'ne komşu konumda yükselecek olmasıyla yüksek prim getirisi vadeden A+ Live Ataşehir, E-5 ve TEM otoyollarına ve metro istasyonuna yakın oluşuyla da trafik sorununu ortadan kaldıracak. İnşaat çalışmaları hızla devam eden projede teslimler 2017'in ikinci yarısında yapılacak.