EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

8-15 Aralık tarihinde Propa Vista’dan daire alanlar tatile Paris’e gidiyor

İstanbul Anadolu yakasının hızla değerlenen ilçesi Kartal’da hayata geçirilen Propa Vista’dan daire alanlar Paris'e uçuyor.

İstanbul Anadolu yakası Kartal’da konumlandırılan Propa Vista projesinden 8-15 Aralık 2017 tarihleri arasında ev satın alan 5 şanslı aile, Ocak ayında muhteşem bir Paris seyahati kazanıyor.

Mevcut konutların yüzde 75’i satılan, Kartal’ın “en ayrıcalıklı” ve “yeni nesil” konut projesi Propa Vista, uygun ödeme koşullarının yanı sıra kampanyalarıyla da Vista’dan konut sahibi olmak isteyenlerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. 8-15 Aralık 2017 tarihleri arasında Propa Vista Kartal projesinden daire satın alan 5 aile, yapılacak çekilişle, Ocak ayında ETS tur ayrıcalığı ile Paris seyahati kazanacak.

Propa’nın projelerinde artık görmeye alışık olduğumuz “Plus” konseptini yani “kullan-öde” sistemini Kartal’a taşıyan, E5 Karayolu’nun ve metro istasyonun hemen yanı başında yükselen Propa Vista, sunduğu ulaşım olanaklarıyla ve sürpriz hediyeleriyle konut sahibi olmak isteyenleri şaşırtmaya devam ediyor. 3 Aralık Pazar günü verdiği barbekü partisi ile hem Propa Vista sakinlerini hem de Vista’dan konut sahibi olmak isteyenleri mutlu eden Propa, Paris seyahati hediyesi ile sürprizlerini sürdürüyor.

Propa Vista ile herkes sosyalleşecek

Propa CEO’su Can Özçiçek, Propa Vista projesinde sosyalleşmeye önem verdiklerini ve projelerini bu doğrultuda hayata geçirdiklerini belirterek, “İstanbul’da ve Kartal’da çok güzel meydanlar var. Yurt dışına çıktığımızda da hepimizin gördüğü, gezdiği kent meydanları vardır. İnsanlar bu meydanlarda buluşur, sosyalleşir. Bu meydanların çevresinde kafeler ve mağazalar vardır.

Özellikle baharda ve yazın cıvıl cıvıl olur. İşte biz de bu güzellikten esinlendik ve neden bizim projemizde de böyle bir meydan olmasın dedik. Süs havuzları eşliğinde, çevresinde anfi tiyatronun, oturma alanlarının ve yeşil alanların olduğu bir meydan tasarladık.

Sosyalleşmenin önemine bu denli vurgu yaptığımız Vista projemiz kapsamında, insanların seyahat etmelerini sağlamanın en güzel hediye olacağını düşündük. Bu yüzden de 8-15 Aralık tarihleri arasında Propa Vista projesinden konut satın alan 5 aileye koşulsuz şartsız Paris seyahati kazandırıyoruz” açıklamasında bulundu.