Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin Platin sponsoru Propa İnşaat oldu

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konumlandırdığı projeleriyle dikkat çeken Propa İnşaat, 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi'nin Platin sponsoru oldu.

Levent-Zincirlikuyu hattında hayata geçirdiği projelerle sektörün önde gelen firmaları arasına giren Propa İnşaat, 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nin Platin sponsoru oldu. Sektörün önde gelen temsilcilerinin katılacağı 5. Gayrimenkulde Liderler Zirvesi, 28 Nisan Perşembe günü Marriott Hotel Şişli de yapılacak. Zirvenin bu yıl ki ana teması ‘Gayrimenkulde Finansman Modelleri ve Alternatifleri’ olacak.

Üç oturumdan oluşacak olan zirvede gayrimenkul ve inşaat sektörünü etkileyen ve etkileyebilecekler gelişmeler tartışılacak.

Yeni yatırımlarımız devam edecek

Sektörde 43. yılını geride bırakan Propa’nın 2016 yılında 400 milyon değerinde 4 yeni projeye yoğunlaştığını belirten Propa Yönetim Kurulu Üyesi Can Reşit Özçiçek; “Yeni yatırımlarla istikrarlı büyümemizi sürdürürken sektörümüzün 3 önemli STK’sına üye olmanın yanı sıra Gayrimenkulde Liderler Zirvesi’nin de Platin sponsoru olduk. Önümüzdeki dönemlerde de sektörümüzün gelişimi ve kurumsallaşmasını sağlayacak tüm yapı ve inşaat etkinliklerini desteklemeye devam edeceğiz” dedi.