EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

5 büyük proje lansman için gün sayıyor

Eylül ayında lansmana çıkan birçok projenin dışında 5 dev konut projesi daha lansmana çıkmak için gün sayıyor.

Eylül ayında birçok konut projesi görücüye çıktı. Bazı projelerde ön talep dönemi bazı projelerde de satış dönemi başladı. Eylül ayı içinde tanıtımı yapılan projelerin dışında sırada bekleyenler de var.

21 Eylül Perşembe günü Ağaoğlu Çekmeköy projesinin lansmanı gerçekleştirilecek. HBir süredir yatırımcı merakla beklenen Ağaoğlu projesi İstanbul’un yeni gözde lokasyonlarından biri olan Çekmeköy’de yükselecek. Gerçekleştirilecek lansmanda projenin detaylar ıpaylaşılacak.

Emlak Konut GYO güvencesiyle Kazlışçeme’de inşa edilen Büyükyalı İstahnbul Özak GYO, Ziylan Gayrimenkul ve Yenigün İnşaat ortaklığıyla sahil yolundaki 111 dönüm alana inşa ediliyor.

Maksem Oğuzkağan Ortaklığı güvencesiyle yükselen Bulvar Atakent projesi ise 22 Eylül Cuma günü yatırımcı ile buluşacak. Planlanan basın lansmanında projeye dair tüm detaylar anlatılacak. 5 blokta 391 daireden oluşan projede 26 ticari ünite de yer alacak. Halkalı Atakent konut projeleri arasında yer alacak olan projenin inşa edileceği alanın büyüklüğü 22 bin 274 metrekare.

Ceylan ve Artuklu İnşaat ortaklığıyla hayata geçirilen Zer Kartal istanbul projesi ise, 27 Eylül Çarşamba günü düzenlenecek lansmanda basına tanıtılacak. Kartal'da yükselen projenin detayları lansmanda paylaşılacak.

Karden İnşaat tarafından Esenyurt'ta inşa edilecek olan Self İstanbul projesi 11 Ekim günü düzenlenecek lansman ile basına tanıtılacak. 609 konut ve 60 iş yerinden oluşan proje 132 bin metrekarelik alana kurulacak. 2019 yılının Eylül ayında teslimlerin yapılacağı proje metrobüs, TEM Otoyolu ve Atatürk Havaalanı'na yakın konumuyla dikkat çekiyor.