EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

42. Cadde ihalesi için son başvuru tarihi 12 Mayıs!

Temaşehir Konya projesi kapsamında inşa edilen 42. Cadde ihalesi için son başvuru tarihi 12 Mayıs olarak açıklandı.

Dünyaca ünlü markalara ait restoran ve mağazaların yer alacağı cadde çarşı konseptiyle dizayn edilen 42. Cadde projesinin bölgeye yeni bir soluk getirmesi bekleniyor. 20 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen bu projede tematik havuz, meydan, cami, saat kulesi, gençlik ve kültür merkezi, park bulunuyor. Bu proje yaklaşık 500 metre uzunluğunda cadde boyu tasarlanmış dükkan ve mağazalardan oluşuyor.

İhale tarihi 14 Mayıs!

Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen ihale için son başvuru tarihi 12 Mayıs 2017 Cuma günü saat 17:00 olarak açıklandı. İhale ise; 14 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak.

Proje kapsamındaki satışlar ihale ile birlikte yapılacak. 42. Cadde ihalesine katılmak için yapılması gerekenler şu şekildedir;

  • Konya Meram’daki Temaşehir Konya satış ofisi veya İstanbul Ataşehir’deki Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü’nde görevli danışmanlardan ihale başvuru kitapçığı temin edilecektir.
  • Kitapçıkta, satışa sunulacak olan ticari bağımsız bölümler listesinde belirtilen Geçici Teminat tutarı, Emlak Konut GYO A.Ş.’nin T.C. Vakıfbank T.A.O. nezdindeki kurum hesabına yatırılacaktır.
  • - İstekliler, yatırmış oldukları Geçici Teminat tutarı dekontuyla birlikte, Temaşehir Konya Satış ofisinden veya Emlak Konut GYO A.Ş. Genel Müdürlüğü'nden İhale Katılım Belgesi alacaklardır.
  • İhale Katılım Belgesi almış olan istekliler, 14.05.2017 Pazar günü saat 10:00’da başlayacak olan ihaleye katılacaklardır. İhale, Konya Meram’daki Temaşehir Konya satış ofisinde yapılacaktır.