EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

41 firmanın yüzde 20 indirim kampanyası start verdi

KONUTDER, GYODER ve İNDER iş birliğinde geliştirilen 41 firmanın 150’yi aşkın konut projesinde yüzde 20 indirim kampanyası start verdi.

KONUTDER, GYODER ve İNDER iş birliğinde geliştirilen 41 firmanın 150’yi aşkın konut projesinde 15 Mayıs-15 Haziran tarihlerinde geçerli yüzde 20 indirim kampanyası başladı.

Konut sektörünün üç büyük çatı kuruluşu tarafından hayata geçirilen ‘Yüzde 0,98’e ilave yüzde 20 indirim’ kampanyası başladı. Kampanya 15 Mayıs 2018 ve 15 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu süre içinde üç büyük dernek üyelerinin 150’yi geçkin konut projesinden konut satın almak isteyenler yüzde 20 indirim olanağından faydalanacak.

Konut satın almak isteyenlere yüzde 5 peşinat ve konut bedelinin 500 bin TL’ye kadar olan kısmı için yüzde 0,98 faizle konut kredisi verilecek. Geri kalan bedel de şirket içi ödeme planları ile sağlanan finansmanla tahsil edilebilecek. Tüm avantajların yanında belirlenen firmalarda yüzde 20 indirim imkânı sunulacak.

Hükümet seçim öncesinde geliştirdiği konut sektörü teşvikleri ile teslimlerdeki KDV harcı oranını ve tapu harç bedeli oranını düşürdü. Ardından konut kredisi faiz oranları yüzde 1’in altına düşürüldü. Tüm bu teşviklere bir destek de konut sektörünün lider dernekleri KONUTDER, GYODER ve İNDER’den geldi. Üç büyük çatı kuruluş 41 üyesinin 150’yi aşkın konut projesinde ‘Yüzde 0,98’e ilave yüzde 20 indirim’ kampanyası başlattı.

Yüzde 20 indirim seferberliği hakkında konuşan KONUTDER Başkanı Altan Elmas kampanya ile toplumun genç ve orta yaş kitlesini hedef aldıklarını ve hükümetin attığı adımlara karşılık vererek bu bir aylık kampanyada tüketicinin fırsatları hızlıca değerlendirmesini beklediklerini söyledi.