EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

3S Kale Avcılar projesinin detayları belli oluyor

Yılda iki konut projesi geliştirmeyi hedefleyen 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım'ın bu yıl satışa çıkaracağı ilk projesi 3S Kale Avcılar konumuyla dikkat çekiyor

Gayrimenkul, sürdürülebilir enerji ve kentsel dönüşüm alanlarında başarılı yatırımlara imza atan 3S Kale'nin bu yıl hayata geçireceği projeleri Avcılar ve Topkapı'da yükselecek. Çalışmaların başladığı projelerin ayrıntıları sonbaharda gerçekleşmesi beklenen basın toplantısında açıklanacak.

350 milyon TL yatırımla yükselecek

Avcılar Firuzköy Bulvarı üzerinde 28 bin metrekarelik alanda hayata geçirilecek olan projede 523 daireye yer verilecek. Eylül 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen 3S Kale Avcılar projesinin satışlarına ise 2016 Eylül ayında başlanacak.

350 milyon TL'lik yatırımla yükselecek olan 3S Kale Avcılar projesinde 12 bin metrekarelik ticari alan da bulunacak. İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi'nin arkasında, ulaşım ana akslarına çok yakın bir bölgede yer alan 3S Kale Avcılar projesinde konut tipleri, büyüklükleri, teslim tarihi ve konut fiyatları Eylül 2016'da gerçekleştirilmesi beklenen lansmanda açıklanacak.