Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

3S Firuze Konakları’nda yüzde 5 peşinat 48 ay vade farksız ve yüzde 20 indirim imkanı!

İstanbul Avrupa Yakası Avcılar’da 3S Kale Holding tarafından inşa edilen 3S Firuze Konakları da konutta indirim kampanyasına dahil oldu.

3S Kale Holding kalitesi ve güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en çok tercih edilen ilçelerinden Avcılar’da sektöre kazandırılan 3S Firuze Konakları da KONUTDER, GYODER ve İNDER önderliğinde hayata geçirilen ‘konutta yüzde 20 indirim’ kampanyasına dahil oldu.

3S Firuze Konakları projesinde yüzde 20 indirim imkanına ek olarak yüzde 5 peşinat ve 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme seçenekleri sunuluyor. Çok özel ödeme koşulları ile satışların devam ettiği projede fırsatlar 15 Haziran 2018 tarihine dek devam edecek.

3S Kale Grubu tarafından İstanbul Yakası ilçelerinden Avcılar’da yaşama geçirilen 3S Firuze Konakları projesinde yüzde 5 peşinat ve 48 aya kadar vade farksız taksitlendirme seçeneğine ek olarak peşin ve kredili konut alımlarında yüzde 20 indirim uygulanıyor.

Anahtar teslimlerinin Eylül 2018 tarihinde yapılması planlanan 3S Firuze Konakları projesinde hem peşin hem de konut kredisi ile alımlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor. Düşük peşinat ile daire satın alınabilen projede yüzde 20 indirim ve 48 aya kadar vade farksız ödeme imkanları sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün üç çatı kuruluşu tarafından geçtiğimiz haftalarda hayata geçirilen konutta yüzde 20 indirim kampanyasına 3S Kale Grubu tarafından Avcılar’da sektöre kazandırılan 3S Firuze Konakları projesi de dahil edildi.

Şirket bünyesinde vade farksız ödeme olanakları sağlanan 3S Firuze Konakları projesinde yüzde 5 peşinat ile konut satın alınabiliyor. İlaveten yüzde 20 indirim olanağı tanınıyor.

Eylül 2018 tarihinde teslim edilmesi ve yaşamın başlaması beklenen 3S Firuze Konakları projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 planlarında tasarlanan daire seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Merkezi konumuyla dikkatleri üzerine çeken 3S Firuze Konakları projesi;

  • İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi ve Kanal İstanbul projesine çok yakın konumda
  • E-5 Otoyolu,
  • Avcılar Merkez metrobüs durağı ve yakın zamanda hayata geçirilmesi hedeflenen Yenikapı-Büyükçekmece Metro Hattına yürüme mesafesinde yer alıyor.
  • Avcılar İDO iskelesine ise sadece 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor.