EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

3S Firuze Konakları'nda inşaatın büyük bir kısmı tamamlandı

3S Kale Holding'in Avcılar Firuzköy'de konumlandırdığı 3S Firuze Konakları projesinde teslimlere 2018'in son çeyreğinde başlanması planlanıyor.

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına hızla devam ettiği 3S Firuze Konakları projesinde satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Konut fiyatlarının 399 bin TL’den başladığı ve firma vadesiyle sıfır faizle 48 ay taksit avantajının sunulduğu projede ayrıca peşin ödemelerde yüzde 13 indirim uygulanıyor. Projede her zevke hitap eden 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor.

İnşaatının yüzde 60’ı tamamlanan 3S Firuze Konakları’nın daha önce 2019 olarak taahhüt edilen anahtar teslim tarihi de erkene çekildi. Projede ilk anahtarların 2018’in son çeyreğinde teslim edilmesi planlanıyor. 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunuyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında yüzde 40 değer artışı öngörülüyor.

3S Firuze Konakları; İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO iskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi metrobüs durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece metrosuna ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.