EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

3S Firuze Konakları’nda anahtar teslimleri 2018’e çekildi

3S Kale Holding güvencesiyle Avcılar Firuzköy’de konumlandırılan 3S Firuze Konakları’nın yüzde 60’ı tamamlandı. Anahtar teslim tarihleri ise 2018 yılına çekildi.

İstanbul’un önemli merkezlerinden Avcılar’ın Firuzköy bölgesinde inşası gerçekleştirilen 3S Firuze Konakları projesinin yüzde 60’lık bölümü hızlıca tamamlandı. Böylece projedeki anahtar teslimleri de 2018 yılına çekildi.

Konut fiyatlarının 399 bin TL’den başladığı projede firma vadesiyle ‘48 ay, 0 faiz’ imkanı ve peşin ödemelerde yüzde 13 indirim imkanı sağlanıyor.

Projede yaşam başlandığında yüzde 40 değer artışı öngörülüyor

Avcılar’da içinden mutluluk geçen bir yaşamın kapılarını açan 3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunuyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

Seçkin markalardan yüksek standartlı malzemeler tercih edildi

1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.

Önemli lokasyonlara yakın konumda yer alıyor

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.

3S Firuze Konakları'nı sanal tur ile gezin!

3S Firuze Konakları 3+1 ve 1+1 örnek daireleri 360 derece sanal turları başladı.Sanal turu http://www.3sfiruzekonaklari.com.tr/tr/sanaltur adresinden inceleyebilirsiniz.