EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

3S Firuze Konakları görücüye çıkıyor

3S Kale Holding tarafından Avcılar Firuzköy'de yükselecek olan 3S Firuze Konakları projesi önümüzdeki hafta basın mensuplarına tanıtılacak.

Lansman öncesi satışlarına Şubat ayının ilk haftasında başlanan 3S Firuze Konaklarında toplam 523 konut ve 45 mağazaya yer veriliyor. 1+1'den 4+1'e kadar değişen tiplerde dairelere yer verilen 3s Firuze Konakları projesi 9 Mart Perşembe günü düzenlenecek olan lansmanla basın mensuplarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Akıllı ev sistemleriyle donatıldı

Ortak kat bahçeleri ve göl manzarasını gözler önüne seren 3S Firuze Konakları, ailenin küçük bireylerine hitap eden İlk Adım Parkı ve Macera Parkı’nın yanı sıra açık ve kapalı sinema salonu, sosyal mekânları, zengin peyzaj alanıyla özlem duyulan mahalle kültürünü yeniden canlandırıyor. Akıllı ev sistemiyle donatılan proje, sakinlerine tamamen kendi kontrolleri altında kaliteli bir yaşam imkânı sunuyor.

Ulaşım arterlerinin merkezinde yükseliyor

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. 3S Firuze Konakları’ndan E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu sadece yürüme mesafesinde bulunuyor. Deniz yolu ulaşımını tercih edenler için Avcılar İDO iskelesine sadece 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.3sfiruzekonaklari.com.tr adresinden ya da 444 37 11 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.