EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

3S Firuze Konakları, 370 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

3S Kale Holding tarafından Avcılar'ın en değerli yaşam alanlarından Firuzköy'de inşa edilen 3S Firuze Konakları'ndaki dairelerin yüzde 21'i lansman öncesi dönemde satıldı

Avcılar'da 28 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen 3S Firuze Konakları projesi 200 milyon TL'lik yatırımla inşa ediliyor. Avcılar’ın E-5 aksındaki en büyük projesi olan 3S Firuze Konakları’nda 523 adet konut ve 45 mağaza yer alıyor. Daire fiyatlarının 370 bin TL ile 1 milyon 71 bin TL arasında değiştiği projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tiplerinde dairelere yer veriliyor. Dairelerin büyüklüklerinin 68 metrekare ile 195 metrekare arasında değiştiği 3S Firuze Konakları projesinde tüm 1+1 daireler A blokta, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki ailelere yönelik daireler ise B ve C blokta bulunuyor.

Yüzde 20 peşinatla 36 ay vade farksız taksit fırsatı sunuluyor

İnşaatına geçtiğimiz yılın son çeyreğinde başlanan projenin teslimlerine 2018 yılının son çeyreğinde başlaması hedefleniyor. Projeden peşin ödemeyle daire sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim fırsatının sunulduğu projede yüzde 20 peşinat ve 36 ay sıfır faiz avantajından da yararlanılabiliyor. Toplam 3 bloktan meydana gelen 3S Firuze Konakları projesi; metrobüse ve E-5'e 800 metre, Florya'ya 7 kilometre, Atatürk Havalimanı'ne 8 kilometre, Ataköy'e ise 12 dakikalık mesafede konumlandırılıyor. Yatırımcısına yüksek oranda prim vadeden proje tamamlandığında dairelerin minimum 2 bin TL'den kiraya verilebileceği öngörülüyor.

Avcılar'ın yeni cazibe merkezi olacak

3S Kale Holding Genel Müdürü Alp Gürün, 3S Firuze Konakları’nın tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, "3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçireceğimiz 3S Firuze Konakları’nın, Avcılar bölgesinde önemli bir cazibe merkezi olacağına inanıyoruz. Şirketimiz için de bir referans proje olacak 3S Firuze Konakları, hem yatırım hem de güzel bir yaşam fırsatı sunuyor. İster taşının güle güle oturun, ister güvenli bir geleceğe yatırım yapmanın huzurunu yaşayın" dedi.

Sosyal donatılarıyla fark yaratacak

Sunduğu Küçükçekmece Gölü manzarasıyla yatırımcısına huzur dolu bir hayat vadeden projenin sosyal donatı alanlarında açık ve kapalı sinema salonu, yetişkin ve çocuklar için yüzme havuzu, peyzaj alanları ile çocuk oyun alanlarına yer veriliyor. Mahalle kültürünü yeniden canlandırmayı hedefleyen 3S Firuze Konakları projesi hakkında ayrıntılı bilgiye www.3sfiruzekonaklari.com.tr adresinden ya da 444 37 11 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.