EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

3. İstanbul'un rezidans etabında satışlar başlıyor

Fuzul Grup, Seha Yapı, Al Zamil ve Adese ortaklığında Başakşehir'de inşa edilen 3. İstanbul projesinin rezidans etabı satışa çıkmaya hazırlanıyor.

İstanbul'un en hızlı değer kazanan bölgelerinden Başakşehir'in en büyük projesi olarak hayata geçirilen 3. İstanbul'da satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Satışa çıktığı günden bu yana yerli ve yabancı yatırımcının gözdesi haline gelen 3. İstanbul projesinin yeni etabı 28 Eylül 2017 Perşembe günü düzenlenecek basın toplantısının ardından satışa çıkıyor.

116 bin metrekare alan üzerinde yükselen 3. İstanbul Başakşehir projesinde bin 203 konut ve 212 ticari ünite yer alıyor. 4 etap halide inşa edilen 3. İstanbul'da 2+1, 3+1 ve 4+1 konut seçenekleri yer alıyor. Arazinin 85 bin metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrılan projede; ilk etapta üç adet bulunan Moda Blokları, 2+1 ve 3+1 daireler ile özellikle çocuklu aileler için ideal seçenekler sunuyor.

3. İstanbul; TEM Otoyolu'na 5 dakika, E-5'e ve 3. Havalimanı'na 12 dakika, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne 30 dakika, Atatürk Havalimanı'na 12 dakika, Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ise 20 dakika mesafede bulunuyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.ucuncuistanbul.com adresinden ya da 0850 285 79 00 numaralı telefondan erişilebiliyor.