EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

3. İstanbul'da sıfır faizle 60 ay vade avantajı sunuluyor

Al Zamil, Seha Yapı, Adese ve Fuzul Yapı ortaklığında kurulan ASAF İş Ortaklığı’nın Başakşehir'de inşa ettiği 3. İstanbul projesinden peşinatla konut sahibi olunabiliyor.

Başakşehir’in en büyük projesi 3. İstanbul'da inşaat çalışmaları ve satışlar tüm hızıyla sürüyor. Tamamlandığında bölgenin çekim merkezi haline gelmesi beklenen 3. İstanbul projesi; yatırımcısına hem karlı bir yatırım hem de konforlu bir yaşam fırsatı sunuyor. Başlatılan kampanyalarla kolayca konut sahibi olunabilen projeden daire satın almak isteyenlere 60 aya kadar vade farksız taksit fırsatı sunuluyor. 1 – 31 Mart arasında geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için yüzde 35 peşinat ödeme yeterli oluyor.

Ulaşım ve yaşam açısından seçkin bir konuma sahip 3. İstanbul’da toplamda 116 bin metrekareye yaklaşan proje arazisinin 85 bin metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrıldı. 3. İstanbul’da, büyüklükleri toplamda 3 bin 750 metrekareye ulaşan 3 ayrı sosyal tesis de yer alıyor. 3. İstanbul'da 5+1’e kadar ulaşan farklı büyüklüklerde 1.500 konut yer alıyor. Projede ayrıca 107 adet cadde mağazası ve 102 adet de çarşı dükkanı bulunuyor.

3. İstanbul’un satışa sunulan ilk etabı, iki farklı tipte toplam dört bloktan oluşuyor. Blokların bir daire oluşturacak şekilde sıralandığı etabın iç kısmındaki yeşil alan, aynı zamanda sosyal ve sportif alanlara da sahip olacak. Blokların bu ortak alanı perdelemesi, evdeki mahremiyet duygusunu açık alana da taşıyacak. Kapalı bir sosyal tesis de bulunuyor. İlk etapta üç adet bulunan Moda Blokları, 2+1 ve 3+1 daireler ile özellikle çocuksuz yeni evliler ve küçük aileler için ideal seçenekler sunuyor. 4+1 dairelerle geniş aileler için birebir çözümler üreten Göksu Blokları’ndan ise ilk etapta bir adet bulunuyor.