Keleş Center Airport
3 Ay Sonra Teslim
Keleş Center Airport İstanbul Avrupa / Küçükçekmece 440.000 TL - 1.400.000 TL Proje Detayı
Nef Çamlıtepe
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Çamlıtepe İstanbul Anadolu / Çekmeköy Proje Detayı
Babacan Port Royal
Hemen Teslim
Babacan Port Royal İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

3. İstanbul, projedeki konut sayısının 5 katı ön talep aldı

Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan 3. İstanbul projesi yerli ve yabancı yatırımcıdan büyük ilgi gördü.

Tamamlandığında İstanbul'un sembol projeleri arasına girmesi beklenen 3. İstanbul, 15 Kasım'da yapılacak lansmanla basının karşısına çıkacak. Ön talep toplama çalışmalarına kısa bir süre önce başlanan 3. İstanbul, iki haftada 6 bin 500 başvuru ile planlanan konut sayısının 5 katını aşan başvuru rakamına ulaştı.

3. İstanbul'da başvuruların toplam yüzde 90’ı Türkiye içinden gelirken, il bazında ise doğal olarak ilk sırada İstanbul yer alıyor. İstanbul dışındaki illerde ilk 10 sıralaması ise; Tekirdağ, Ankara, Konya, Kocaeli, Bursa, İzmir, Edirne, Sakarya, Antalya ve Gaziantep olarak gelişti.

3. Havalimanı, 3. Köprü gibi bölgesinin kaderini değiştirecek olan 3. İstanbul, yurtdışından topladığı taleplerle de sektör standartlarının üzerine çıktı. 3. İstanbul’a, 40 ülkeden, 600 adet talep geldi.

Projede en çok ilgiyi 2+1 ve 3+1 daire gördü

En çok ilgiyi 2+1 ve 3+1 dairelerin gördüğü projede daha geniş ailelerin tercihi ise 4+1 ve 5+1'den yana oldu. Hem yaşam hem de yatırım için büyük fırsatlar sunan projede lansman öncesi fırsatlar devam ediyor. Projeyle ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna “ucuncuistanbul.com” adresinden ulaşılabiliyor.