EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

3. Havalimanı yakınlarında 10 bin konutluk yeni bir şehir inşa edilecek!

Yakın zamanda hizmete açılması hedeflenen 3. Havalimanı yakınlarında 10 bin konutluk yeni bir proje hayata kazandırılacak.

29 Ekim'de yapılacak açılışla hizmete girmesi hedeflenen 3. Havalimanı yakınlarında toplam 10 bin konuta yer verilen yeni bir proje hayata kazandırılacak. TRT canlı yayınına konuk olan ve konut hakkında önemli bilgilendirmelerde bulunan türkiye cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 3. Havalimanında çalışan personelin gidiş gelişlerini zora sokmamak adına bölgede 10 bin konut barındıran yeni bir proje yapılacağını aktardı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan havayolları çalışanlarının işlerini kolaylaştırmak için 3. Havalimanı yakınında 10 bin konutluk konut proje ve buna ek olarak diğer tarafta da Kanal İstanbul yakınlarında dev bir konut projesi ile yeni bir şehir inşa edileceğinin müjdesini canlı yayında verdi.

TRT kanalında canlı yayında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni havalimanının yakınında yaklaşık bünyesinde 10 bin konut barındıran yeni bir konut projesine imza atılacağını açıkladı.

Havayolu çalışanlarının gidiş gelişlerini kolaylaştırmak için 10 bin konutluk yeni bir konut projesi hayata kazandıracaklarını ifade eden, Cumhurbaşkanı Erdoğan,

“Yeni havalimanının yakın bir mesafesine yaklaşık 10 bin konutluk bir yer kuruyoruz ki oranın personelinin gidiş gelişini zora sokmayalım ve orada da zemin artı 4 konutları yapalım. Oradan icabında bisikletiyle, icabında otomobiliyle hemen 3'üncü Havalimanı'na rahat rahat gitsin gelsin. Şehircilik anlayışı budur, öyle herkesin anlayacağı iş değil bu iş. Öyle kuru kuruya da konuşmakla bu işler olmuyor, icraat, icraat" şeklinde konuştu.

3. Havalimanı yakını dışında Kanal İstanbul projesiyle de yeni bir şehir inşa edeceklerini ifade eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan;

"Kanal İstanbul, maalesef gecikti. Verilmiş sözümüzdü, gecikti. Kanal İstanbul muhteşem. İstanbul onlarla da ayrı bir güzel olacak” ifadelerini kullandı.