EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

262 Towers’da fiyatlar 200 bin TL’den başlıyor

Bambau GMYO tarafından Kocaeli’nin Yahya Kaptan Mahallesi’nin yanında inşa edilecek olan 262 Towers projesinde hem ofis hem de daire fiyatları 200 bin TL’den başlıyor.

Symbol Yaşam Merkezi’nin hemen karşısında 13 dönümlük alan üzerinde yükselecek 262 Towers projesi, iki adet business center ve bir adet konut residence binası olmak üzere 14’er katlı 3 bloktan meydana gelecek.

Business centerlarda toplamda 420 adet ofis yer alacak. Ofislerin büyüklüğü ise 40 metrekareden başlayacak. Proje kapsamındaki ofis ve dairelerin fiyatları 200 bin TL’den başlayarak satışa sunulacak.

Konutların yer aldığı residence da 14 katlı olarak dizayn edilecek. Bu blokta 160 daire bulunacak. Stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde inşa edilecek dairelerin büyüklükleri 40 ila 250 metrekare arasında değişiklik gösterecek. Bu ay inşaatına başlanacak projenin 18 ayda tamamlanması bekleniyor.

Ofis katlarında banka, noter, çiçekçi, kuaför, kuru temizleme, market, güzellik merkezi gibi üniteler yer alacak. 22 bin metrekare kapalı, 6 bin metrekare açık otoparkı bulunan projede ayrıca bilardo salonu, tv odaları, sinema salonları ve play station odaları olacak. Konut residence’ın alt kısmı ise SPA fitness club ve havuzdan oluşacak.