EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

216 Koru Plus’ta ön satış dönemi başladı

İstanbul Anadolu yakasında konumlandırdığı projeleri ile sektörde adından söz ettiren 216 Yapı’nın yeni projesi 216 Koru Plus’ta ön satış süreci başlatıldı.

İstanbul Anadolu yakasının en hızlı değerlenen lokasyonları Çekmeköy, Taşdelen ve Sancaktepe’de hayata geçirdiği projeleri ile gayrimenkul sektöründe önemli bir yere sahip olan 216 Yapı’nın Çekmeköy’de konumlandırdığı yeni projesi 216 Koru Plus’ta ön satışlar başladı.

Türk aile yapısına uygun olarak ürettiği projeler ile dikkatleri üzerine çeken 216 Yapı’nın yeni projesi 216 Koru Plus’ta daire fiyatları 2+1’lerde 295 bin TL’den başlıyor. Projede yer alan daireler yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor.

Türk aile yapısına uygun konsept

50 yıllık bilgisiyle güvenilir projeler üreten 216 Yapı, yeni projesi 216 Koru Plus ile yatırımcısına yüksek prim vaat ediyor. Türk aile yapısına uygun üretilen projede 250 daire yer alıyor. Büyüklükleri ise 87.5 metrekare ile 153 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

6 bin 230 metrekare alan üzerinde 13’er katlı 3 blok şeklinde inşa edilen projede çoğunluğu 2+1 şeklinde tasarlanmış ve 3+1 ile çatı katı dubleksler yer alıyor.

2+1 daireler 295 bin TL'den başlıyor

Berk Mimarlık kalitesiyle tasarlanan ‘216 Koru Plus’ta metrekare fiyatları 3 bin 300 TL’den başlıyor. Kişiye özel ödeme planlarıyla sunulan projede daireler; 87,5 metrekare 2+1 için 295 bin TL ve 125 metrekare 3+1 için 385 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor.

Proje detayları hakkında bilgi veren 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, ‘216 Koru Plus’ı neredeyse maliyetine denebilecek fiyatlarla satışa çıkardıklarını söyledi. Dündar “Bölgedeki 5’inci projemizi hayata geçiriyoruz, burası bizim kalemiz. Halkın talep ve ihtiyaçlarını çok iyi biliyoruz. Bu nedenle ‘216 Koru Plus’ı da bölgenin dinamiklerine uygun olarak planladık. Çok gerekli olmayan detaylardan uzak durduk. Sadece günlük yaşamı kolaylaştıracak, ihtiyaçlara cevap verebilecek unsurları en ince detayına kadar düşündük. Böylece maliyeti düşürdük ve vatandaşın ev sahibi olurken aynı zamanda yüksek prim sağlayarak karlı bir yatırım yapmasına olanak tanıdık” dedi.

İlk bloğun 24 ayda, 2’nci ve 3’üncü bloğun ise 36 ayda teslim edilmesi planlanan‘216 Koru Plus’ sundupğu nitelikli sosyal olanaklar ile benzerlerinden farklılık gösteriyor.

Geniş sosyal olanaklar

Her dairede en az bir balkonun bulunduğu projede her daireye bir araçlık otopark ve depo alanı da yer alıyor. Projede ayrıca; açıkhavuz, fitness, sauna, bilardo, masa tenisi, basketbol, voleybol sahası, çocuklar için kapalı ve açık oyun alanları, barbekü alanı, servis bekleme odası, araç, motosiklet ve bisikletler için otopark, güvenlik ve kafeterya planlanıyor.

Merkezi konum

Lokasyonuyla da ayrı bir değere sahip olan ‘216 Koru Plus’ 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ve Sabiha Gökçen Havaalanı’na 22 dakika mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsüne 15 dakika, İKEA, Meydan ve Buyaka Alışveriş Merkezi’ne 10 dakika uzaklıkta bulunan 216 Koru Plus, Mecidiyeköy’e 25 dakika, Üsküdar sahiline ise 21 dakika mesafede yer alıyor.