EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

216 Butik Plus'ta teslimlere başlandı

216 Yapı tarafından İstanbul'un hızla değerlenen lokasyonlarından Çekmeköy'de inşa edilen 216 Butik Plus projesinde daireler sahipleriyle buluştu.

Anadolu yakasının değeri günden güne artan bölgelerinden Çekmeköy'de 4 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan 2 bloktan meydana gelen 216 Butik Plus plus projesinde teslimler başladı. Toplamda 123 dairenin yer aldığı projede dairelerinin tamamlanmış halini gören vatandaşlar büyük bir sevinç ve heyecan yaşadı.

Teslim töreninde konuşan 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, "Bizimle yola çıkan herkese teşekkür ederiz. 216 Butik Plus'ta artık yeni bir yaşam başlıyor. Daire sakinlerinin anahtarlarını teslim almasıyla evlerine kavuşmaları bize de ilham veriyor" dedi. Anahtarlarını alan tüm yatırımcıların en kısa sürede yeni dairelerine taşınmalarını beklediklerini söyleyen Dündar, hafriyattan bugüne kadar yaşanan süreç düşünüldüğünde, heyecanın teslimde doruğa ulaştığını ifade etti.

Hemen tapu, hemen teslim kampanyası büyük ilgi gördü

216 Butik Plus'tan ev almak isteyenlerin hemen tapu hemen teslim kampanyasından yararlanarak, hiç beklemeden anahtar sahibi olabildiğini vurgulayan Dündar, “Üstelik bir süredir uygulanan ve büyük ilgi gören tek fiyat kampanyası da devam ediyor. Net fiyat uygulamasıyla konut satışlarını artıran 216 Butik Plus'ta satışlar tüm hızıyla sürüyor” diye konuştu. Dündar, "Teslime özel sunulan fiyat avantajlarıyla projemize duyulan ilgi büyük oranda arttı. 216 Butik Plus'ta hemen tapu, hemen teslim kampanyası büyük ilgi görüyor. Böylelikle ev sahibi olmak isteyen yatırımcı hiç beklemeden anahtarını cebine koyabiliyor. Üstelik tek fiyat kampanyası ile hiç bir kafa karışıklığına maruz kalmadan evini alabiliyor" dedi.

216 Butik Plus'ta satışlar sürüyor

Daire fiyatlarının 270 bin TL'den başladığı 216 Butik Plus'ta, 2+1 daireler 410 bin TL'den, 3+1 daireler ise 555 bin TL'den alıcı buluyor. Projede 58, 116 ve 144 metrekare olarak planlanan 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerine yer veriliyor. Lkasyonuyla dikkat çeken proje; Yavuz Sultan Selim Köprü bağlantı yoluna ve Çekmeköy- Üsküdar metrosuna 2 dakikalık mesafede bulunuyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı havuz, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı ve servis bekleme odası yer alıyor.