EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

216 Butik Plus'ta sınırlı sayıda dairenin satışı sürüyor

216 Yapı tarafından Çekmeköy'de hayata geçirilen 216 Butik Plus projesinde son 10 daire sahiplerini bekliyor. Projede fiyatlar 298 bin TL'den başlıyor.

216 Yapı tarafından İstanbul'un gelişen bölgesi Çekmeköy'de inşa edilen 216 Butik Plus'ta son dairelere talip olanlar, hemen tapu hemen teslim fırsatı yakalıyor. Daire fiyatlarının 298 binden başladığı 216 Butik Plus'ta 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Tüm 3+1 dairelerin sahiplerini bulduğu projede, dairelerin brüt alanları 58 ile 144 metrekare aralığında değişiyor.

216 Butik Plus'ın satışa çıktığı ilk günden beri büyük ilgiyle karşılandığını söyleyen 216 Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bilent Dündar, teslime özel sunulan fiyat avantajının kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirtti. "Bugün al yarın otur" diyen Dündar, hemen tapu hemen teslim imkanın büyük bir fırsat olduğunu kaydetti. Dündar, "Çekmeköy gibi her geçen gün gelişme kaydeden bu bölgeye yatırım yapmak, kısa vadede yatırımcıya büyük getiri sağlayacak. Son 10 daireye özel sunduğumuz bu fiyat avantajından yararlananlar, kısa bir süre sonra büyük avantaj elde edecek" dedi.

Ulaşım aksları üzerinde yer alan 216 Butik Plus; Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yoluna ve Üsküdar-Çekmeköy metrosuna 2 dakika mesafede konumlandırılıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise kapalı havuz, fitness merkezi, sauna, çocuk ve büyükler için oyun alanı ayrıca servis bekleme odası da bulunuyor.