EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

1915 Çanakkale Köprüsü denizden ulaşımı 4 dakikaya indirecek

Çanakkale’de denizden ulaşımı yaklaşık 4 dakikaya indirecek olan köprü ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Köprü, kilometrelerce araçlık kuyruğu bitirecek.

1915 Çanakkale Köprüsü ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 18 Mart 2022’de tamamlanması planlanan 1915 Çanakkale Köprüsü’nün ildeki trafik sorununu kökten çözmesi bekleniyor.

GEÇİŞ SÜRESİNİ YAKLAŞIK 4 DAKİKAYA İNDİRECEK

İzmir, Balıkesir ve İstanbul’un lojistik anlamda yükünü çeken Çanakkale’de tatil ve bayramlarda kilometrelerce araçlık kuyruk meydana geliyor. Denizden geçiş süresi ise 45 dakikayı buluyor. Bu süre 1915 Çanakkale Köprüsü ile 4.5 dakikaya inecek.

100 KİLOMETRELİK OTOBAN YOLU YAPILACAK

Köprü hakkında açıklamalarda bulunan Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, projenin tamamlanmasının ardından sanayi yatırımları ve tarım projelerinin hızlanacağını ifade etti. Özdemir, köprüye ek olarak 100 kilometrelik otoban yolunun da yapılacağını belirtti.

BÖLGE LOJİSTİK ÜS OLACAK

Tamamlandığında Çanakkale’nin İstanbul-İzmir-Edirne ve Bursa hinterlandının ulaşım merkezi olacağını ifade eden Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, “Şehir, birçok sektörde lojistik üs haline gelecek” diye konuştu.