Altın Orman
2 Yıl Sonra Teslim
Altın Orman İzmir / Bornova Proje Detayı
Yedi Mavi
8 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
6 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı

12 Nisan'da satışların start alacağı Cer İstanbul'da fiyatlar 1 milyon 400 bin TL'den başlıyor

2018 yılında da birçok konut projesi görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Bunlardan bir tanesi de Avrupa Yakasının merkezinde konumlanan Cer İstanbul projesi…

Türkiye’nin dört bir yanında markalı konut projeleri yükselmeye devam ediyor. En çok markalı konutun üretildiği il ise şüphesiz ki yurdun en büyük şehri olarak kabul edilen İstanbul oluyor. İstanbul’da 2018 yılında da birçok yeni proje satışa sunulacak. Birçok yeni proje için inşaat çalışmalarına start verilecek. İstanbul’da yakın tarihte satışa çıkması planlanan projelerden bir tanesi de Cer İstanbul

Cer İstanbul projesi gayrimenkul sektörünün prestijli isimleri arasında yer alan Ege yapı kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi lokasyonlarından bir tanesi Yedikule’de sektöre kazandırılıyor. Ön taleplerin alınmaya devam ettiği Cer İstanbul projesinde yakında resmi satışlar start alacak.

Gayrimenkulün önemli isimlerinden Ege Yapı tarafından iş ve yaşam merkezlerinden Yedikule’de yaşama kazandırılan cer İstanbul projesinin 12 Nisan 2018 tarihinde basın mensuplarına, inşaat sektörü temsilcilerine, inşaat sektörü yatırımcılarına tanıtılması bekleniyor.
Cer İstanbul’da resmi satışların ise basın lansmanının hemen ardından başlaması bekleniyor.

İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Yedikule’de önemli kurum kuruluşların yer aldığı konumda sektöre kazandırılan Ege Yapı imzası taşıyan Cer İstanbul projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise en az 1 milyon 400 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Merkezi konumu, lüks donatıları ve yüksek kar vaat eden yatırımıyla dikkat çeken gözde projede yer alan dairelerden satın almak isteyenlere özel ödeme seçenekleri sunuluyor. Kişiye özel ödeme alternatifleri geliştirilebilen Cer İstanbul projesinde ön talepler alınmaya devam ediyor.

Projede resmi satışlar ise 12 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan basın tanıtımının hemen ardından start alacak.

Fiyatların 1 milyon 400 bin TL’den başladığı Cer İstanbul yatırımcısına yükse kazanç vaat ediyor. Projede 1+1’den 4+1’e kadar her türlü ve her türlü ihtiyaca uygun olabilecek özelliklerde tasarlanmış konut seçenekleri yer alıyor.

İstanbul Avrupa yakasının gözde projelerinden Cer İstanbul’da konut teslimlerinin ise Nisan 2020 tarihinde yapılması planlanıyor.