EVORA İzmir
1 Yıl Sonra Teslim
EVORA İzmir İzmir / Konak Proje Detayı
Folkart Vega
6 Ay Sonra Teslim
Folkart Vega İzmir / Konak Proje Detayı
ALLSancak
2 Yıl Sonra Teslim
ALLSancak İzmir / Konak Proje Detayı
Bizim Mahalle 2. Etap
Hemen Teslim
Bizim Mahalle 2. Etap İstanbul Avrupa / Küçükçekmece Proje Detayı

View Yapı

Hakkında

View Yapı, iş dünyasında 30 yılı aşkın tecrübeye sahip ve pek çok başarılı projeye imzasını atmış seçkin iş adamları tarafından kurulan bir konsorsiyumdur. View Yapı; hayata geçirdiği projeleriyle müşterilerine yaşam ve yatırım değeri yüksek ofis, residence, alışveriş merkezi üretmektedir. İnşasını gerçekleştirdiğimiz yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “Doğru yerde ve kazandıran projeler” üretmek için çalışmaktadır.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, içinde yaşadığımız kente kalıcı değerler katmak amacıyla yapıyoruz. En kısa sürede en ideal bütçe ile en yeni teknik ve teknolojiyi takip ederek en iyi işi başarmayı hedefliyoruz. Proje başlangıcından anahtar teslimine kadar tüm süreçleri takip etmekle kalmıyor, satış sonrası hizmetlerimizle de projelerimizden gayrimenkul sahibi olanların bizi her zaman yanlarında hissetmelerini sağlıyoruz. View Yapı olarak insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceğin inşasını bugünden gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

View Yapı imzasıyla inşa edilen Metafor, Ankara’nın en merkezi lokasyonunda iş yaşamının en seçkin adresi olmaya hazırlanıyor. Ortakları tarafından geçmişte hayata geçirilen projelerde olduğu gibi çevreye ve insana duyarlı projelerimizle ülkemiz için değer yaratarak çalışma kararlılığımızı sürdüreceğiz.

Sektörün en prestijli projelerinden olan Metafor’u hayata geçirirken şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan bir mimari eser sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

View Yapı projeleri

Metafor Ankara
1 Yıl Sonra Teslim
Metafor Ankara Ankara / Altındağ View Yapı Proje Detayı