Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

"Tüm iş dünyasını ekonomimizi güçlendirmeye çağırıyorum"

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişimiyle ilgili açıklama yapan Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir "Tüm iş dünyasını ekonomimizi güçlendirmeye çağırıyorum" dedi

Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, açıklamasında şunları belirtti:

"Milletçe 15 Temmuz gecesi dünya tarihinde benzerine az rastlanır bir gece yaşadık. O gece karanlık gecede demokrasiye karşı yapılmış bir darbe girişimini atlattık. Bu girişimde hayatını kaybeden vatandaşlarımız ve yaralılarımız oldu.

Bu üzücü günleri geride bırakırken gördük ki; milletimiz vatanına, siyasi istikrara, demokrasiye sahip çıktı. Türk milletinin, özgürlüğüne darbe vurulmak istendiğinde görüşü ne olursa olsun tek bir uğurda bir araya gelerek kenetlendiği görüldü. Bu darbe girişimine tek yürek olarak cevap vermemiz ve meydanlara çıkarak demokrasimize sahip çıkmamız, bir Türk vatandaşı olarak beni gururlandırdı. Ülkemizin bir daha böyle hain girişmeler yaşamak zorunda kalmamasını diliyorum.

Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’a yaşadığımız süreçteki dik duruşundan dolayı şükranlarımızı sunuyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisimize ve siyasi partilerimizin liderlerine, demokrasiden yana tavır alan medya kuruluşlarına, tüm siyasi partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza ve iş dünyasının temsilcilerine gösterdikleri kararlı duruştan dolayı teşekkür ediyorum.

Ülkemizin yaşamış olduğu bu üzücü darbe girişiminin ardından iş dünyası olarak artık yolumuza bakıp ekonomimizi daha da güçlendirmek için hareket etmeliyiz. Böylece ülkeyi istikrarsızlığa sürükleme girişiminin güçlü ekonomi ile karşısında durabiliriz. Güçlü bir Türkiye güçlü bir ekonomi ile mümkün. Tüm iş dünyasını buradan ekonomimizi güçlendirmek için ne yapılması gerekirse onu yapmaya davet etmek istiyorum. Her zamankinden daha fazla gayret gösterme zamanı..."