Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

Sur Yapı Ispartakule için ön talep toplanıyor

Sur Yapı'nın Ispartkule'de hayata geçireceği yeni projesi için ön talep toplama çalışmaları başladı. Projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinden projeler üreten Sur Yapı'nın en yeni projesi Ispartakule'de hayata geçirilmeye hazırlanıyor. Satışlarına önümüzdeki günlerde başlanması beklenen proje için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Toplamda 327 konutun yer alacağı Sur Yapı Ispartakule'de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde konutlara yer veriliyor. Ocak 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projenin detaylarının önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor. İStanbul'un en değerli mega projelerinden Kanal İstanbul'a komşu olması beklenen Sur Yapı Ispartakule kolay ulaşımı sayesinde sakinlerinin trafik sorununu ortadan kaldıracak.

Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje hakkında detaylı bilgi ve ön talep toplama formuna www.ispartakule.suryapi.com.tr adresinden erişilebiliyor.