Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

Soyak Konforia'da yüzde 10 indirim fırsatı devam ediyor

Soyak tarafından Bahçeşehir'de yükselen Soyak Konforia'da peşin ödemelerde yüzde 10 indirim, vadeli alımlarda ise sıfır faiz ile taksitlendirme fırsatı sunuluyor.

Soyak Yapı, İstanbul’un yeni merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Bahçeşehir’de hayata geçirdiği Soyak Konforia projesi ile yatırımlarına yenisini ekliyor. LEED Yeşil Bina Sertifikası’na uygun bina kriterleri ile toplam 5 bin konuttan oluşacak proje, alışveriş merkezlerinin ve spor alanlarının da içinde bulunduğu geniş bir bölgede yer alıyor.

Yüzde 10 peşin indirimi ya da sıfır faizli Soyak Finansmanı ile sahip olunabilecek Soyak Konforia’da 2+1 daire fiyatları 312 bin TL’den, 3+1 daire fiyatları ise 372 bin TL’den başlıyor. Eylül 2017’de teslim edilecek olan projede yüzde 1 KDV avantajıyla uygun koşullarda satış imkanı sağlanıyor.

“İstanbul’un geleceği burada”

Soyak Holding CEO’su Dr. Emre Çamlıbel, “Soyak Konforia Projemizi gerçekleştirmek için, ev sahipliği yaptığı ve yakın konumda bulunduğu mega altyapı projeleri nedeniyle İstanbul’un yeni merkezi olarak adlandırılan Bahçeşehir’in kuzey bölgesini seçtik. Amacımız, gelişmekte olan bu bölgede enerji tasarruflu, alışveriş ve spor alanları bulunan, toplam 5.000 konuttan oluşacak Türkiye’nin en büyük ‘yeşil bina’ projelerinden birine imza atmak. İstanbul’un geleceği burada ve biz bu bölgede ayrıcalıklı yaşamak isteyenler için satışa çıkardığımız projemizin ilk etabını 2017’de teslim edeceğiz” dedi.