Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

Seven Life Pendik'te 35 bin TL'ye varan indirim fırsatı başladı

Abdullah Tarakcıoğlu İnşaat ve ortakları Varyapı ile Kumantaş Yapı imzasıyla yükselen Seven Life Pendik'te bayrama özel 35 bin TL'ye varan indirim kampanyası başladı.

İstanbul’un yükselen değeri Pendik Velibaba’da inşa edilen Seven Life Pendik’te, Eylül ayı boyunca geçerli olacak "Çifte Bayram" kampanyası başladı. Kampanya kapsamında, projeden daire almak isteyenlere peşin ödemelerde 35 bin TL’ye varan indirim fırsatı ya da vade farksız maksimum 40 ay taksitlendirme seçeneği sunuluyor. 24 ay içerisinde teslim edileceği öngörülen projede 60 adet 2+1 ve 20 adet de 3+1 tipte daire yer alıyor.

Her yere çok yakın

Seven Life Pendik, toplu ulaşım güzergahları üzerinde, merkezi bir konumda yer alıyor. İstanbul’un oksijen deposu Aydos Ormanları’nın eteğindeki proje E-5’e 4 dakika, marinaya 12 dakika, Marmara Hastanesi’ne 3 dakika, sahile, Via/Port AVM’ye ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise yalnızca 10’ar dakikalık mesafede konumlanıyor. Sakinlerine, şehrin merkezinde keyifli ve huzurlu bir yaşam vaad eden Seven Life’ta yeşil alan, yürüyüş parkuru, süs havuzu, kapalı otopark, kafeterya, spor salonu ve çocuk oyun alanı gibi sosyal donatılar da yer alıyor.