Okyanus Park'ta fiyatlar 450 bin TL'den başlıyor

Kalite Grup tarafından İstanbul Anadolu yakasının gözde yatırım bölgelerinden Pendik'te yükselen Okyanus Park projesinde kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor.

Birçok markalı projenin yükselmeye devam ettiği Pendik'te konumlandırılan Okyanus Park projesi 8 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor. Toplamda 108 dairenin yer aldığı projede 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Alanları 104 metrekare ile 135 metrekare arasında değişen konutların yer aldığı Okyanus Park'ta teslimlerin Haziran 2017'de başlaması bekleniyor.

Konutların yanı sıra 5 dükkanın da yer aldığı projede 2+1 daireler 450 bin TL'den, 3+1 daireler ise 550 bin TL'den satışa sunuluyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme koşullarının sunulduğu Okyanus Park'ın sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, yürüyüş parkuru, tenis kortu ve sauna yer alıyor.

Genellikle oturum amaçlı tercih edilen Okyanus Park projesi Pendik Marmara Eğitim Araştırma Hastanesi ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nın ortasında yükseliyor. Okyanus Park Pendik; E-5 ve TEM otoyoluna 3 dakika, Gedik Üniversitesi'ne 5 dakika, Pendik İDO feribot iskelesine 10 dakika, Viaport AVM'ye 5 dakika, Neomarin ve Pendorya AVM'ye 6 dakika uzaklıkta bulunuyor.