Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

Nova Suites Kağıthane'de ön talep toplanıyor

KİZE Yapı ve EMTİ İnşaat ortaklığında İstanbul'un gözde yatırım bölgelerinden Kağıthane'de yükselecek olan Nova Suites projesinde ön talep toplama çalışmaları başladı.

Daha önce Lifeİstanbul Gündoğuşu, Lifeİstanbul Günbatımı ve Yeshill Göktürk projelerine imza atan KİZE Yapı'nın konut ve ticari gayrimenkul geliştirme alanında faaliyet gösteren EMTİ İnşaat işbirliğiyle ile Kağıthane'de hayata geçireceği Nova Suites projesi için ön talep toplama çalışmalarına başlandı.

Resmi satışlarına yakın bir tarihte başlanması hedeflenen Nova Suites Kağıthane projesi 21 katlı tek blokta 108 daireden meydana geliyor. 3 adet ticari üniteye de yer verilen projede alanları 62 metrekare ile 122 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde daireler bulunuyor.

Mart 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi öngörülen Nova Suites Kağıthane projesi uluslararası finans ve iş çevrelerinin yoğun olarak Maslak ve Levent'e yakın konumuyla kentin tam merkezinde yer alıyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere uygun ödeme koşulları ve lansman öncesi cazip fiyatların sunulduğu projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş yolları gibi sosyal donatı alanlarına yer veriliyor.