AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Nivo Ataköy'de ön satışlara başlandı

Cathay Group imzasıyla İstanbul Bakırköy'de yükselen Nivo Ataköy projesinde lansman öncesi satışlara başlandı. Projede yer alan dairelerin fiyatları henüz açıklanmadı.

İstanbul'un en değerli yatırım bölgelerinden Bakırköy'de 15 bin metrekarelik alan üzerinde inşa edilen Nivo Ataköy projesinde 310 daire yer alıyor. 2 bloktan oluşan projede konutların yanı sıra 70 ticari ünite de bulunuyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 tipinde dairelere yer verilen Nivo Ataköy projesinde dairelerin büyüklükleri, fiyatları ve ödeme koşulları henüz açıklanmadı.

İlk 30 dairenin ön satışlarının başladığı Nivo Ataköy projesinden daire satın almak isteyenlere Cathay Group'un Basın Ekspres'te yer alan Nivo İstanbul projesinden ev alanlara rezervasyon önceliği sunuluyor. Sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, kapalı otopark, sauna ve yürüyüş parkurları yer alıyor.

Lokasyonu dolayısıyla yatırımcılardan büyük ilgi görmesi beklenen Nivo Ataköy projesi E-5 yolu, metrobüs, metro ve Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir noktada bulunuyor. Teslimlerine Ocak 2018'de başlanması beklenen Nivo Ataköy'de resmi satışların Eylül ayında başlayacağı öngörülüyor.