Nef Bodrum'da fiyatlar belli oldu

Bodrum'un en güzel bölgelerinden birinde Timur Gayrimenkul imzasıyla yükselecek olan Nef Bodrum'da satışlara başlandı. Projede fiyatlar 300 bin eurodan başlıyor.

Nef İcra Kurulu Başkanı Erdem Timur'un "Bodrum'da şu ana kadar yapılan yazlıkları unutturacak bir proje olacak" diye bahsettiği Nef Bodrum'da satışlara başlandı. "Nef" markasıyla konut projeleri üreten Timur Gayrimenkul'ün en değerli projeleri arasında yer alan Nef Bodrum projesi Bodrum Yalıkavak'ta 100 bin metrekarelik arazi üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplamda 500 dairenin yer alacağı projede alanları 88 metrekare ile 420 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerine yer veriliyor. Daire fiyatlarının 300 bin eurodan başladığı projede teslimlerin Ağustos 2018'de başlayacağı öngörülüyor.

Denize sıfır konumu ve 2 bin metrekarelik özel kumsalıyla yatırımcıların dikkatini çeken Nef Bodrum projesinde dairelerin yanı sıra ofis ve mağazalar da yer alıyor. Bir oteli de bünyesinde bulunduracak projenin sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, SPA, sauna, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu ve fitness merkezi bulunuyor.