AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Nef Bahçelievler'de ön talep toplama süreci başladı

Timur Gayrimenkul, Mes Turkuaz ve Ziylan ortaklığında yükselecek olan Nef Bahçelievler'de satışların 2016 yılının 3. çeyreğinde başlaması planlanıyor.

"Nef" markasıyla İstanbul'un yatırım değeri yüksek bölgelerinde konut projeleri üreten Timur Gayrimenkul, Bahçelievler'deki yeni projesi için Mes Turkuaz ve Ziylan ile işbirliğine gitti. Nef Bahçelievler adıyla yükselecek olan projede ön talep toplama çalışmaları başladı.

44 bin 806 metrekarelik alan üzerinde yükselecek olan Nef Bahçelievler projesinde konut sayısı ve fiyatları henüz netlik kazanmadı. 1+1'den 4+1'e kadar birçok farklı konu tipinin yer aldığı projede daire büyüklükleri 35 metrekare ile 150 metrekare arasında farklılık gösterecek. Aralık 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek projede konutların yanı sıra ticari birimlere de yer verilecek.

Önümüzdeki Eylül ayı içerisinde satışa sunulması beklenen Nef Bahçelievler ulaşım arterlerine, Kale Outlet AVM ve Marmara Forum AVM'ye yakın mesafede konumlandırılıyor. Diğer Nef markalı projelerde olduğu gibi Foldhome konseptine yer verilecek olan Nef Bahçelievler ile ilgili ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.nefbahcelievler.com adresinden ulaşılabiliyor.