Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 10 villanın satışı sürüyor

ALM İnşaat tarafından Karamürsel'in Karaahmetli Köyü’nde inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri'nde hemen teslim satışlar devam ediyor.

Toplamda 45 villanın yer aldığı Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 10 villanın satışlarına tüm hızıyla devam ediyor. 45 bin metrekare arazi üzerinde yükselen projede büyüklükleri 104 metrekare ile 204 metrekare 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde konutlar yer alıyor.

Hemen teslim avantajıyla satışları süren projenin Körfez Geçiş Köprüsü'nün hizmete geçmesiyle yatırımcısına yüksek prim getireceği düşünülüyor. Daire fiyatlarının 350 bin TL ile 460 bin TL arasında değiştiği projeden daire sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanabiliyorlar.

İkinci etap için çalışmalara başlandı

Proje hakkında bilgi veren ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal Alım, "İzmit Osman Gazi Köprüsü ile yatırımcının bölgeye ilgisi arttı. İstanbulluların bir saatte ulaşabilecekleri projemizde modern bir köy hayatı inşa ettik. İlk etabında 45 villanın yer aldığı çiftlik evlerinde son 10 villa kaldı. Projemizin ikinci etabı için çalışmalarımıza hız verdik. Biz diğer projeler gibi yazlık ev inşa etmiyoruz. En küçüğü 400 metrekareden başlayıp 800 metrekareye kadar bahçeli villalar yapıyoruz ve bu alanları özgür bırakıyoruz. Yatırımcılar bahçelerinde sebze meyve dikerek bu alanı bostan olarak kullanabilirler ya da çiçek ve çimle donatabilirler. Amacımız köy hayatını seçkin komşularımıza sunmak" diye konuştu.