Mihmandar Eyüp'te satışlar devam ediyor

Beyaz İnşaat tarafından Eyüp'te hayata geçirilen Mihmandar Eyüp'te satışlar tüm hızıyla devam ediyor. Proje ulaşım arterlerine yakınlığıyla dikkat çekiyor.

İstanbul'un simge semtleri arasında yer alan Eyüp'te 28 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Mihmandar Eyüp projesinde farklı büyüklükte 10 dükkân ve 78 daire bulunuyor. Tek kütle bina ve 3 bloktan oluşan projede büyüklükleri 131 metrekare ile 206 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler yer veriliyor. Mihmandar Eyüp'ün 1 Nisan 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

İsmini "Misafiri ağırlayan, konuğun her istediğini yerine getiren" anlamındaki Mihmândâr-ı Resûlullah Eyüp Sultan Hazretleri’nden alan Mihmandar Eyüp projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, spor salonları, hamam, sauna, hobi odaları, seyir terası, cep sineması, çocuk oyun parkları, play station odası, kafeterya ve mescitler bulunuyor.

Önünde minibüs, otobüs, metro durakları bulunan Mihmandar Eyüp, Eyüp Sultan’a ve Haliç Köprüsüne 2,5 kilometre, Axis AVM’ye 600 metre, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesine 6 kilometre, Aksaray’a 7 kilometre, Eminönü’ne 8 kilometre, Taksim’e 9 kilometre mesafede bulunuyor.