AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Erguvan İnşaat, Kurtköy'deki yeni projesinin inşaatına başladı

Kurtköy'deki yatırımlarına hız kesmeden devam eden Erguvan İnşaat'ın yeni projesinin temelleri atıldı. Proje, şirketin bölgedeki 5. projesi olarak yükselecek.

Geçtiğimiz aylarda www.buradaneolsun.com internet sitesi üzerinden başlatılan ve 12 bin kişinin katıldığı anket sonucunda şekillendirilen projede inşaat çalışmaları başladı. Kurtköy'ün en büyük yatırımcısı olan Erguvan İnşaat'ın yeni projesinde ön talep çalışmalarına da başlandı. Eylül ayında basına tanıtılarak satışlarına başlanacak projede lansman öncesi fiyatlar 3 bin 300 TL'den başlıyor. Şirketin bölgedeki 5. projesi olan proje, Teknopark'a yakınlığından dolayı kiralama garantisi de sunuyor.

Kurtköy'deki fırsatların kaçırılmaması gerekiyor

Proje hakkında bilgiler veren Erguvan İnşaat Yönetici Ortağı Emre Maraşlı, Ankara Caddesi üzerinde yükselen yeni projenin üniversite öğrenci ve öğretim görevlileri, Teknopark çalışanları, havaalanı çalışanları gibi geniş ve önemli bir kitlenin ihtiyacına yöneleceğini söyledi.

Yatırımcı için Kurtköy'de bugünkü fiyatların ve koşulların alım için en cazip döneminde olduğunu da anlatan Emre Maraşlı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Kurtköy'de Teknopark da dahil olmak üzere 5 yıl içinde istihdam edilen insan sayısı 150 bine ulaşacak. Oysa şu anda proje aşamasında olan konutlar bile tamamlandığında en fazla 30 bin konut stoku oluşacak. Dolayısıyla halihazırdaki üretim konut talebine yetişemeyecek. Zaten şu anda bile Kurtköy'de konutların yatırımlarının değerlenme oranı İstanbul ortalamasının üzerinde. 5 yıl sonra iyi bir yatırım primine sahip olmak isteyenlerin bugün buradaki fırsatları kaçırmaması gerekiyor”