AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

Epique Island'ta kişiye özel ödeme koşulları sunuluyor

Aksoy Holding ve Güney Afrikalı mimarlık firması SAOTA tarafından Bodrum Tilkicik Koyu'nda yükselen Epique Island projesinde villaların ortalama fiyatları 5 milyon TL

Bodrum'un en güzel bölgelerinden Yalıkavak'ta Tilkicik Koyu'nda konumlandırılan Epique Island projesi kapılarını 2017 yazında açmaya hazırlanıyor. “Yalınayak Lüks” konseptiyle hayata geçirilen proje; 75 lüks villa, 150 tekne bağlama kapasiteli marina, 50 suitten oluşan butik otel, plajlar, havuz ve restoranlardan oluşuyor. 126 bin metrekarelik alan üzerinde yükselen projede alanları 469 metrekare ile 706 metrekare arasında değişiklik gösteren 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde villalar yer alıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere kişiye özel ödeme seçenekleri sunulan Epique Island'ta villaların ortalama fiyatı 5 milyon TL seviyesinde.

Sürdürülebilir yaşam Epique Island'ta

Her biri panoramik Bodrum manzarasına sahip olan 3 ana tipte 10 farklı villa tipinin yer aldığı Epique Island projesinde, adanın dokusunun verdiği hissi korumak amacıyla doğal malzemeler, renk seçimleri ve özel peyzaj doğa ile bütünleşiyor. Projenin tüm detaylarında sürdürülebilirlik prensipleri öne çıkıyor. Villalardaki açılabilir büyük kapılar ve pencereler sayesinde iç mekanlarda doğal bir havalandırma sağlanırken, mimari tasarımın sunduğu geniş olanaklar sayesinde, iç mekan aydınlatmasında yapay ışığın kullanımı azaltılıyor. Villalardan bağımsız olarak oluşturulan avlu ve teras alanları Bodrum'un güzelliklerini her mevsim yaşama imkanı yaratıyor. Üzerinde detaylı bir şekilde düşünülen elektronik ve mekanik sistemler ise ısıtma ve soğutma için gerekli olan enerji ihtiyacını minimize ediyor.