Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı

Ekşioğlu Kartal'ın satışlarına yakında başlanacak

Ekşioğlu İnşaat, Kartal'da hayata geçireceği Ekşioğlu Kartal için çalışmalara başladı. Projenin fiyatları ve ödeme planı önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Ekşioğlu İnşaat tarafından Kartal'ın en değerli lokasyonlarından biri olan Atalar Mahallesi'nde yükselecek olan Ekşioğlu Kartal projesinde 174 konut yer alıyor. Atalar Mahallesi Ata Sokak'ta yer alan daha önce Erdemirler Sitesi ve Denizkent Sitesi’ne bağlı 8 binanın bulunduğu 7 bin 558 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılacak projede daire fiyatları ve ödeme planı henüz açıklanmadı.

Teslimlerine Aralık 2018'de başlanması beklenen projede konut tipleri ve metrekare aralıkları da önümüzdeki günlerde belli olacak. Projenin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve yürüyüş parkuru bulunacak.

Kapalı otoparklar İstanbul'da trafik sorununu çözecek

Geçtiğimiz günlerde arazi üzerinde bulunan iki sitenin yıkım töreninde projeyle ilgili konuşan Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, “Ben her iki site sakinlerini de kutluyorum. Yarın Bakana söyleyeceğimizi bugün sizlere söylüyorum Yasal olarak ne kadar daire varsa o kadar otopark olmalı ve bu paraya dönmemelidir. Dolayısı ile şu sokaklardaki arabaları kaldıralım. Sokaklarda araba parklarını kaldırırsak İstanbul’da trafik sorurunu büyük oranda çözmüş oluruz. Projemizin insanlara mutluluk getirmesini, kaza bela olmamasını, iş güvenliği içinde olmasını diliyorum, hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.