AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Folkart Incity
2 Yıl Sonra Teslim
Folkart Incity İzmir / Bornova 239.000 TL - 1.349.000 TL Proje Detayı
Pega Kartal
Hemen Teslim
Pega Kartal İstanbul Anadolu / Kartal 395.000 TL - 1.600.000 TL Proje Detayı
Nef Kağıthane
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Kağıthane İstanbul Avrupa / Kağıthane Proje Detayı

DKY Sahil'de sınırlı sayıda konutun satışı devam ediyor

DKY İnşaat tarafından İstanbul'un en hızlı prim yapan lokasyonlarından Kartal'da konumlandırılan DKY Sahil projesinde hafriyat çalışmalarına başlandı.

İnşaat çalışmalarına önceki gün başlanan DKY Sahil projesinde toplam 138 konuta yer veriliyor. Tamamlandığında yatırımcısına yüksek oranda prim sağlayacağı öngörülen proje, denize 20 metrelik mesafedeki 5 bin metrekarelik arazi üzerinde yükseliyor. 240 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirilen DKY Sahil'de büyüklükleri 128 metrekare ile 328 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1,5 dairelerden, 4+1,5 dairelere kadar pek çok konut seçenekleri bulunuyor.

Teslimlerine 2019'da başlanan DKy Sahil projesi Anadolu yakasının seçkin AVM’lerine, hastanelerine, üniversite ve eğitim kurumlarına komşu. İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezlerinden biri olan Kartal’da hayat bulan DKY Sahil, ulusal ve uluslararası firmaların yönetim merkezlerine, bankacılık üslerine, Tuzla Tersanesi ve Kartal Adalet Sarayı’na çok yakın bir lokasyonda bulunuyor. Aile odaklı bir proje olan DKY Sahil, geniş konforlu daireleri, sosyal alanları ve spor merkeziyle göz dolduruyor. Premium bir yaşam standardı sunan projede istendiği zaman açılabilen kayar katlanır camlarla kapatılmış balkonlarla, nefis manzaranın yaz kış yaşanması sağlanıyor.

İstanbul’un en dikkat çeken projelerinin arasında yer alan DKY Sahil’de 60 ay vade farksız veya 120 aya varan yüzde 0.45 vade farkı seçenekleriyle ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Peşin ödemelerde yüzde 11’e ek yüzde 9 indirim uygulanan projede peşin fiyatına 18 ay DKY finansmanı sağlanan projede, sınırlı sayıda daire sahiplerini bekliyor.