Cevizli Bahçe Konutları'nda teslimler Mart 2017'de yapılacak

Esinder A.Ş. tarafından Esenler'de E-5 ve TEM Otoyolu'na yakın bir konumda hayata geçirilen Cevizli Bahçe Konutları'nda fiyatlar 462 bin TL'den başlıyor.

Esinder A.Ş.'nin kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata geçirdiği Cevizli Bahçe Konutları'nda satışlar tüm hızıyla sürüyor. Tapuların hemen teslim edildiği projede alanları 66 metrekare ile 89 metrekare arasında değişen toplam 204 daire yer alıyor. Mart 2017'de teslim edilceği öngörülen projede 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer veriliyor.

Tamamlandığında alıcısına yüksek oranda prim getirisi vadeden Cevizli Bahçe Konutları, 4 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılıyor. İnşaatının yüzde 70'lik bölümü tamamlanan projede daire fiyatları ise 462 bin TL ile 640 bin TL arasında değişiyor. Projeden banka kredisiyle daire sahibi olmak isteyenler Denizbank ile esnek vade koşullarıyla yüzde 0,99 oranıyla kredi kullanılabiliyor. Yüzde 1 KDV avantajı sunulan projede 2017 yılında ödeme fırsatları da mevcut.

Sosyal donatı alanları arasında çocuk oyun alanları, fitness merkezi, kapalı otopark, Türk hamamı, SPA, sauna ve masa tenisi gibi olanakların sunulduğu Cevizli Bahçe Konutları; metrobüse 3 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 9 kilometre, Boğaziçi Köprüsü'ne 10 kilometre, Türk Telekom Arena Stadı'na 10 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'ne ve Maslak'a 11 kilometre mesafede yer alıyor.