Centro Beylikdüzü için ön talep toplama çalışmalarına başlandı

Sapanlar Yapı ve Demir Group ortaklığında İstanbul'un gelişen yüzü Beylikdüzü'nde hayata geçirilen Centro Beylikdüzü projesi için ön talep toplama çalışmaları başladı.

Beylikdüzü'nün en değerli noktalarından birinde yükselen Centro Beylikdüzü projesinde toplam 168 daireye yer veriliyor. Konutların yanı sıra 68 ofis ve 55 dükkanın da yer aldığı Centro Beylikdüzü, 9 katlı 5 bloktan meydana geliyor. Fiyatların ve ödeme koşullarının henüz açıklanmadığı projede satışların kısa bir süre sonra başlaması planlanıyor.

Ön talep toplama çalışmalarına geçtiğimiz günlerde başlanan Centro Beylikdüzü'nde alanları 61 metrekare ile 266 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor. Mayıs 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje lokasyonuyla dikkat çekiyor.

Merkezi konumuyla trafik sorununu ortadan kaldıran Centro Beylikdüzü, E-5 ve TEM otoyolunun yanı sıra hastaneler, üniversiteler ve özel eğitim kurumlarının kesişim noktasında yer alıyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında ise fitness merkezi, kapalı havuz, yürüyüş yolları, SPA, sauna, buhar odaları ve kapalı otopark bulunuyor.