Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

Celestia Life'ta peşin ödemelere özel yüzde 10 indirim fırsatı

Reimco imzasıyla İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Sancaktepe'de hayata geçirilen Celestia Life projesinde satışlar ve inşaat çalışmaları sürüyor.

Anadolu yakasının gelişmeye devam eden bölgelerinden Sancaktepe'de konumlandırılan Celestia Life projesinde alanları 108 metrekare ile 125 metrekare arasında değişen tamamı 2+1 olarak tasarlanmış toplam 99 daire bulunuyor. 6 ve 13 katlı 4 bloktan oluşan projede konut fiyatları 513 bin TL ile 664 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Projeden banka kredisi ya da peşin ödemeyle konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 10 oranında indirim fırsatı sunuluyor.

Özellikle oturum için ev almak isteyenlerin bölgedeki ilk tercihlerinden biri haline gelen Celestia Life projesinde dairelerin minimum 2 bin TL'den kiracı bulacağı öngörülüyor. Projenin sosyal donatı alanları arasında fitness merkezi, açık yüzme havuzu, yürüyüş parkuru, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, kapalı otopark ve güneşlenme terası yer alıyor. Celestia Life'ın teslimlerine Mart 2018'de başlanacak.