Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

Büyükyalı İstanbul basın mensuplarına tanıtılacak

Özak GYO, Yenigün İnşaat ve Ziylan Gayrimenkul tarafından İstanbul'un en değerli bölgelerinden Kazlıçeşme'de hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul görücüye çıkıyor.

İstanbul'un en değerli lokasyonlarından Zeytinburnu Kazlıçeşme'de 111 bin 263 metrekarelik arazi üzerinde hayata geçirilen Büyükyalı İstanbul projesi 22 Eylül Perşembe günü gerçekleştirilecek lansmanla basın mensuplarına tanıtılacak.

Yanıbaşında yer alacak Marmaray durağı ve yapımı devam eden Avrasya Tüneli'nin tamamlanmasıyla birlikte yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde kazandırması beklenen Büyükyalı İstanbul'un ilk etabında alanları 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen dairelere yer veriliyor. Projenin teslimlerine Ocak 2019'da başlanması bekleniyor. İlk etabında 452 konutun yer aldığı Büyükyalı İstanbul projesinde daire tipleri, fiyatlar ve ödeme koşulları ise lansmanda açıklanacak.

Lokasyonu sayesinde hem yabancı hem de yerli yatırımcının ilgi odağı olan proje Atatürk Havalimanı’na 10 kilometre, Topkapı Sarayı’na 8 kilometre, İstanbul karayolu ulaşımının iki ana arterinden biri olan E-5 karayoluna 2,5 kilometre, TEM otoyoluna ise 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor.