Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

Blue Lake Küçükçekmece'de daire fiyatlar 198 bin dolardan başlıyor

Metal Yapı Konut imzasıyla Küçükçekmece'nin en güzel bölgelerinden birinde yükselen Blue Lake projesinde satışlar tüm hızıyla sürüyor.

İlk olarak Cityscape Turkey'de yerli ve yabancı yatırımcının karşısına çıkan Blue Lake projesi 38 bin metrekarelik arazi üzerine kuruluyor. Toplamda 788 daire ve 22 mağazayı bünyesinde toplayan Blue Lake Küçükçekmece projesinde büyüklükleri 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişen stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Küçükçekmece Gölü'nün hemen yan tarafında yükselen Blue Lake projesinde daire fiyatları 198 bin dolardan başlangıç gösteriyor. Yüzde 5 peşinatla daire sahibi olunabilen projeden banka kredisiyle de daire satın alınabiliyor.

Lokasyonu sebebiyle trafik sorununu ortadan kaldırması beklenen Blue Lake Küçükçekmece projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, açık yüzme havuzu, güneşlenme terası, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna ve terasta yürüyüş parkuru bulunuyor.