Strada Bahçeşehir
1 Yıl Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir Proje Detayı
AND Pastel
1 Yıl Sonra Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detayı
Self İstanbul
2 Yıl Sonra Teslim
Self İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt Proje Detayı
Ödül İstanbul
3 Yıl Sonra Teslim
Ödül İstanbul İstanbul Avrupa / Esenyurt 179.000 TL - 479.000 TL Proje Detayı

Babacan Premium ve Babacan Palace'ta iki yeni kampanya başladı

Babacan Holding tarafından İstanbul'un gelişen yüzü Beylikdüzü'nde konumlandırılan Babacan Palace ve Babacan Premium projelerinde iki yeni kampanya başladı.

Beylikdüzü'nde hayata geçirdiği Babacan Premium ve Babacan Palace projelerinden ev sahibi olmak isteyenler için iki yeni kampanyaya başlayan Babacan Holding; yüzde 5 peşinat, yüzde 0.70 faiz oranı ve 120 ay vadeyle ya da şirket bünyesinde 40 ay sıfır faiz ile ev sahibi olmayı mümkün hale geliyor.

Kampanyanın yıl sonuna kadar devam edeceğini belirten Babacan Holding CEO'su Mehmet Babacan, "Bizim işlerimizden biri de arazi geliştirmek, bu konuda uygun fırsatları değerlendiriyor ve arsa topluyoruz. Böylece binalarımızı kendi arsalarımızın üzerine inşa ediyor olmamız gayrimenkul yatırımcısına önemli avantaj sağlıyor. Bu sayede nitelikli, güvenli ve lüks yapıları uygun fiyatlara üretebiliyoruz. Kampanyalarımızda bankalarla çalışmıyor, yatırımcıya uygun şartlarda finansman sağlayabiliyoruz. Yeni kampanyamızı da düşük peşinat, düşük faiz oranları ve uzun vadeyle hayata geçiriyoruz" diye konuştu.

Ulaşım kolaylığı ve lokasyonuyla dikkat çekiyor

Toplamda bin 216 konuttan oluşan Babacan Premium projesi 28 bin 620 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Residence, tower, terrace, home office, mall ve otel bölümlerinin bulunduğu projede residence kısmının Haziran 2018, kule bölümünün ise Aralık 2018'da teslim edilmesi planlanıyor. Büyüklükleri 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde değişen dairelerin metrekare fiyatları 3 bin 500 TL'den daire fiyatları ise 315 bin TL’den başlıyor.

Babacan Premium; E5’e 100 metre, metrobüs istasyonuna 500 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 kilometre mesafede yer alıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye metrobüs ve diğer toplu taşıma araçlarıyla 15 dakika içinde ulaşmak mümkün oluyor.

Peşin alımlarda yüzde 15 indirim fırsatı sunuluyor

Daire fiyatlarının 292 bin TL'den başladığı Babacan Palace, 5 bin metrekarelik bir alanda hayata geçiyor. Projede alanları 66 metrekare ile 287 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1 ve 3+1 konut tipleri yer alıyor. Peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanan Babacan Palace'ın sosyal donatı alanları arasında açık yüzme havuzu, çocuk havuzu ve oyun alanları, fitness merkezi, güneşlenme terası, SPA, tuz odası, sauna, Türk hamamı bulunuyor.